Print Friendly

Z przyjemnością informujemy, że 9 czerwca na krzyżanowskiej scenie zaprezentują się następujący artyści:

 

  1. Zespół Śpiewaczy „Krzyżanówek” – gm. Krzyżanów
  2. Zespół Folklorystyczny „Mali Drzewiczanie” – gm. Drzewica
  3. Kapela Ludowa „Witaszewiacy”– gm. Góra Świętej Małgorzaty
  4. Dziecięcy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Pacyna” – gm. Pacyna
  5. Zespół Śpiewaczy „Rustowianki ”- gm. Krzyżanów
  6. Ludowy Zespół Wokalno-Instrumentalny „Leszczynianki” – gm. Kutno
  7. Tadeusz Kafarski – harmonijka ustna – gm. Bedlno
  8. Zespół wokalno-muzyczny „Tęcza” – gm. Krzyżanów
  9. Zespół Śpiewaczy „Kaszewianki” – gm. Krzyżanów
  10. Zespół Wokalno – Instrumentalny „Melodia” – Żychlin
  11. Kapela Ludowa Dobrzeliniacy – gm. Żychlin
  12. Zespół Śpiewaczy „Strzelce” – gm. Strzelce
  13. „Kapela z sąsiedniej ulicy” – gm.Lubochnia
  14. Zespół Śpiewaczy „Młogoszyn” -gm. Krzyżanów
  15. Zespół Pieśni i Tańca „Drzewiczanie” – Drzewica
  16. Krzysztof Czarnecki – harmonijka ustna – gm. Bedlno
  17. Kapela Romana Wojciechowskiego – Tomaszów Mazowiecki
  18. Zespół Wokalny „Easter Folk” – gm. Bedlno
  19. Zespół Śpiewaczy „ Klonowianki” – gm. Strzelce
  20. Grupa Wokalna Kookaburra Studio – Łódź
  21. Ludowy Zespół Śpiewaczy „Lipkowianka” – Stryków
  22. Zespół Śpiewaczy „Siemienice” -gm. Krzyżanów
  23. Kapela Ludowa „Drzewiczanie” – gm. Drzewica
  24. Chór Gminnego Centrum Kultury w Lubochni – gm. Lubochnia
  25. Ludowy Zespół Śpiewaczy „Byszewianie” z Plichtowa – gm. Nowosolna
  26. Zespół Wokalno-Instrumentalny „ Śleszynianki” – gm. Żychlin
  27. Zespół Śpiewaczy „Opoczyńskie Nuty” z Opoczna
  28. Zespół Śpiewaczy „Wojszycanki” –gm. Bedlno
  29. „Złoty Akord” Zespół Wokalno-Instrumentalny Uniwersytetu III wieku w Żychlinie
  30. Zespół Wokalno – Instrumentalny „Wesołe Pleckowianki” – gm. Bedlno
  31. Kapela Muzyczna Zespołu Dzieci Ziemi Łąckiej – gm. Łąck
  32. Zespół Śpiewaczy „Żeroniczanki” – gm. Bedlno
  33. Zespół Folklorystyczny „Łanięckie Słowiki” – gm. Łanięta
  34. Zespół „Czerniewiczanie” – gm. Czerniewice
  35. Zespół Śpiewaczy „Bukowianki” – gm. Brójce
  36. Zespół Śpiewaczy „Stefanów” – gm. Brójce
  37. Zespół Śpiewaczy „Leśnianki” –gm. Brójce
  38. Kapela Ludowa „Okowita” – gm. Kutno

 

Podczas Kiermaszu Sztuki Ludowej i Rzemiosła Artystycznego będziemy gościć następujących twórców z powiatów kutnowskiego, łowickiego, opoczyńskiego oraz tomaszowskiego:

 

 

1. Halina Benderz z Bielowic – gm. Drzewica 

koronkarstwo, hafciarstwo, kwiaty z bibuły

2. Wanda Bogusz z Wierznowic 

hafciarstwo

3. Jadwiga Brzozowska – gm. Żychlin 

szydełkowanie

4. Dominika Chomicka – gm. Żychlin 

decupage

5.  Henryka Dybiec – Sekcja Rękodzieła Artystycznego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej w Kutnie

6. Aneta Karczewska – gm. Żychlin 

plecionka ze sznurka

7. Joanna Kruk – gm. Żychlin 

florystyka

8. Ewa Kowalska – gm. Żychlin

kanzasmi

9. Urszula Jędrzejczyk –  Sekcja Rękodzieła Artystycznego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej w Kutnie

10.  Józef Marciniak – Sekcja Rękodzieła Artystycznego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej w Kutnie

rzeźba

11. Halina Miązek z Werówki – gm. Drzewica 

koronkarstwo, hafciarstwo, kwiaty z bibuły

12. Elżbieta Nowicka – gm. Żychlin

haft krzyżykowy

13. Agnieszka Płocha – Sekcja Rękodzieła Artystycznego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej w Kutnie

robótki ręczne

14. Elżbieta Sarnicka – Sekcja Rękodzieła Artystycznego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej w Kutnie

15. Zbigniew Szczepański – Kutno

rzeźba

16. Józef Stańczyk – Sekcja Rękodzieła Artystycznego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej w Kutnie

rzeźba

17. Małgorzata Szymańska – Sekcja Rękodzieła Artystycznego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej w Kutnie

malarstwo

18. Jan Wasiak –  Sekcja Rękodzieła Artystycznego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej w Kutnie

kowalstwo artystyczne

19. Bożena Wąs z Nowego Jasienia – gm. Lubochnia 

bibułkarstwo, papieroplastyka

20. Agnieszka Wilińska – Sekcja Rękodzieła Artystycznego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej w Kutnie

biżuteria, wyroby świąteczne i okazjonalne

21. Małgorzata Zylińska – Sekcja Rękodzieła Artystycznego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej w Kutnie

22. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Pniewie – gm. Bedlno 

decupage na drewnie i szkle, szydełkowanie

 

napisy_Fotor

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − = 17