Print Friendly

 

W roku szkolnym 2019/2020 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Krzyżanowie zaprasza dzieci i młodzież z terenu Gminy Krzyżanów na zajęcia wokalno-muzyczne prowadzone przez instruktora muzyki  Władysława Jasińskiego, które  odbywać się będą w każdy czwartek w godz. 13.30-17.00. Zajęcia obejmują naukę gry na instrumentach muzycznych m.in. keyboard, gitara, akordeon oraz lekcje śpiewu.

Ponadto, chcąc reaktywować Zespół Pieśni i Tańca „Kalina”, przedłużamy zapisy na zajęcia taneczne. Czekamy na tancerzy, którzy uczęszczali w przeszłości na zajęcia choreograficzne z Jolantą Gutowską oraz na chłopców i dziewczęta w wieku od lat 6 do 13, którzy chciałby rozpocząć naukę tańca ludowego w grupie początkującej. Jej powołanie zależy od liczby zgłoszonych uczestników zajęć. Chcielibyśmy by grupa liczyła co najmniej 20 osób.

Istnieje też możliwość stworzenia grupy dla dorosłych osób. Jeśli wśród mieszkańców Gminy Krzyżanów są osoby, które: cieszą się dobrą kondycją fizyczną, mają poczucie rytmu, dysponują czasem wolnym i są zdecydowane przeznaczyć go na treningi – zapraszamy do zgłoszeń.

Gwarantujemy:

- dwie godziny bezpłatnych zajęć taneczno-ruchowych w tygodniu;

- naukę tańców narodowych i regionalnych pod okiem profesjonalnego choreografa;

- poprawę koordynacji ruchowej i sprawności fizycznej;

- wspólne koncerty przed publicznością.

Terminarz zajęć, tj. dzień tygodnia oraz godzina, do ustalenia na pierwszym wspólnym spotkaniu z choreografem pod warunkiem zawiązania się grupy.

Zgłoszenia na w/w zajęcia przyjmujemy do 31 października 2019 roku w GOKiS oraz pod nr telefonu 24 356 22 10.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj do zakładek link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 58 = 60