Print Friendly

Zwracamy się z ogromną prośbą do mieszkańców Gminy Krzyżanów o pomoc w odnalezieniu pieska o imieniu Misio. Bardzo prosimy Wszystkich Państwa, którzy widzieli Misia o kontakt (wszelkie informacje poniżej).

Apelujemy o uwagę podczas grudniowych spacerów, być może przypadkiem spotkają Państwo podczas nich Misia…O szczególną koncentrację prosimy mieszkańców Kaszew Dwornych i Kościelnych. Wszelkie informacje dotyczące pieska są dla Nas niezwykle cenne!

 

Misio to dość duży (sięgający do kolana) 17 letni staruszek.
Porusza się dość specyficznie ze względu na problemy ze stawami oraz kręgosłupem, charakterystyczne oklapnięte lewe ucho oraz duża ciemno-brązowa łata na grzbiecie, która rozprowadza się również na boki oraz górną część ogonka!!
Misio posiada CHIP !

Staruszek zaginął z miejscowości Kutno okolice ul. Raszewskiej ‘świeżo’ po adopcji nie znał miasta ani okolic !!
Jeżeli nie byłoby dla Ciebie problemem wydrukowanie kilku plakatów oraz powieszenie ich w swojej okolicy BEZ WZGLĘDU NA TO SKĄD JESTEŚ prosimy zrób to oraz poinformuj nas !

Jeżeli przygarnąłeś Miśka prosimy ZADZWOŃ, nawet nie masz pojęcia jaki jest on dla nas ważny. Psiak ten potrzebuje leków jest schorowanym staruszkiem, który pewnie tak samo jak my chciałby w końcu wrócić … :(

Podczas spaceru, zakupów czegokolwiek APELUJEMY ROZGLĄDAJCIE SIĘ !!
Sprawdzimy każde zgłoszenie nawet jeżeli nie jesteś w 100% pewny !!

Bez względu na to co mogło się wydarzyć musimy się dowiedzieć !
LINK DO FILMIKU:
https://www.youtube.com/watch

 

48391076_1212761975544106_3959813032044920832_n

Dodaj do zakładek link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + = 27